WhatsApp
Yükleniyor...

Sosyal Medya

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Sosyal Medya

Sosyal Medya

Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn vb paylaşım sitelerinde yer almak markaların bilinirliği açısından önem taşımaktadır. Günümüz kullanıcılar çoğu zamanını sosyal medyada geçirdiğini düşünürsek, bu alanlarda her markanın yer alması ve aktif olarak kullanması gerekiyor.

Güncel Kalın

Paylaşımlarınızı takipçilerinizi sıkmadan düzenli olarak yapmanız gerekmektedir. Özellikle satış için sosyal medya kanalları kullanan markalar için bu paylaşımlar çok önemlidir.

Sosyal medya, hayatımıza girmiş ve bilgi teknolojisi ile önemli bir zemini kazanmış, her yaştan bir çok kullanıcının arkadaş edinme, diğer kullanıcılarla iletişim kurma, bilgi alma, paylaşma gibi farklı amaçlar için kullandığı iletişim platformlarıdır.

Sosyal medya pazarlamasını sürdürülebilir sosyal medya pazarlamasına uygulamak isteyen işletmelerin dikkatini çekmek ve etkin sosyal medya pazarlama uygulamalarının ölçümü önemlidir.

Sürdürülebilir sosyal medya pazarlaması için uygulanması gereken stratejiler ve sosyal medya pazarlaması belirlenerek yol izlenmelidir.

Neler Yapıyoruz

*Sosyal medyada Facebook, Instagram ve Twitter hesaplarına özel analizler ve yönetim hizmeti

*Müşterilerimize özel hazırladığımız içerik ve görseller ile kullanıcıların etkileşim oranını ve takipçi sayısını arttırmak gibi temel hedefler üzerinde çalışıyoruz.

*Kullanıcıların analizini gerçekleştirir ve kullanıcılara özel içerik konseptleri belirleyerek içerik üretiyoruz

*Görseller ile zenginleştirilen içeriklere yer verilir. Aynı zamanda kısa metinler ile kullanıcıları etkileşime geçmesini sağlamak

*İçerik konsepti olarak life style, etkinlik duyuruları, yarışma ve hizmet tanıtım içerikleri kullanılır.

Sosyal Medyanın Markanıza Faydasını Nasıl Ölçümlersiniz?

Sosyal medya uzun soluklu bir çalışma gerektirmektedir. Markanız emin adımlarla büyürken, takipçi kitleniz artmakta, sitenize gelen trafik yükselmekte ve bilinirlik değeriniz artmaktadır. Bu süreçte; Mucizefikir tarafından demografik verilere, ilgi alanlarına, yaş kriterlerine, cinsiyet ayrımlarına ve lokasyon bazlı hedeflemelere göre; özel grafik ve içerik çalışmalarına göre reklamlar da verilmektedir. Kurumsal görüntüsü oturmuş, özgün paylaşımlara sahip bir sosyal medya hesabı üzerinden doğru reklam kampanyaları kurgulandığında, ciddi anlamda kaliteli dönüşümler sağlanmaktadır.

Sosyal medya yönetiminin faydasını, google analytics verileri üzerinden ölçümleyebilir ve facebook reklamlarının dönüşümleri direkt facebook kurumsal sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz. Mucizefikir ekibi, sizlere sunduğu profesyonel sosyal medya yönetimi ile ilgili olarak aylık düzenli raporlar göndermekte ve ilgili raporları yorumlayarak gelecek ayın planlamasını yapmaktadır.