WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

e-ticaret sitesi kullanımı kolay, sistemsel denetimlerin yapıldığı, satış için gerekli istatistikleri müşteriye sunan, ürün ekleme ve tasarımsal değişikliklerin yapılabildiği, etkileyici görsellerin bulunduğu,haber kaynaklarıyla sayfa izlenebilirliğinin sağlandığı,sipariş takiplerinin düzenli olarak yapıldığı bir sistem ideal bir e-ticaret sitesini tanımlamaya yetmektedir.

E-ticaret paketleri içerinde yukarıda sözü edilen bir çok özellik yanında sisteme entegre edilmiş yazılım  uygulaması ve tasarım seçenekleri ve özel tasarmlarıyla bir çok hizmeti sağlamaktadır.

E-ticaret neden önemlidir?

E-ticaret , pazarlama fırsatlarından ürün yelpazenizi artırmaya, daha fazla satış üretmeye ve optimize edilmiş ve iyi gelişmiş bir web sitesiyle, yalnızca bu hedeflere ulaşmanın yanı sıra, müşterilerinize günün her saatinde, uygun bir hizmet sunarken, tüm fırsatları sunar artırabilirsiniz.

E-ticaretin avantajları nelerdir?

E-ticaretin Avantajları. Çok fazla (hiç değilse) fiziksel alan gerektirmez. Hiçbir coğrafi sınırlama, daha büyük bir müşteri erişimi anlamına gelmez . Daha yüksek hizmet kalitesi ve daha düşük işletme maliyetleriyle satış yapıp işinizi büyütmenize olanak sağlar.

E-Ticaret Sitelerinde Yapılan Yanlışlar

Eticaret sitelerinin yaptığı en büyük hatalardan birisi, henüz sitelerine yeterince ürün eklemeden, tüm kategorilerin altını doldurmadan reklam vermeye başlamasıdır. Normal bir dükkandan nasıl ki müşteri tam olarak hazır olmayınca ürün almak istemiyorsa, eticaret sitelerinde de müşteri deneyimi aynı şekildedir. Kimse tam olarak hazırlanmamış, henüz satışa hazır olmayan bir yerden ürün almak istemez. En fazla yapılan ikinci hata ise açılışa özel %30 indirim gibi kampanya bannerları hazırlamaktadır. Unutmayın ki tüm Türkiye’ye satış yapıyorsunuz ve  mahallenizdeki dükkan değilsiniz. Müşteri sizin mağazanızı görmüyor ve sizi tanımıyor.

Ödeme yaptığında satın almış olduğu ürünün kendisine ulaşıp ulaşmayacağını bilmiyor. Eğer ürün beklediği gibi değilse iade etmek için karşısındaki eticaret sitesine güvenmek istiyor. Bu nedenle, yeni açılan bir online satış mağazasından kimse ürün almak istemez. Siz ürünlerinizi siteye doldurun, müşterinizi siteye davet edin ve gerisini müşteriye bırakın. Eğer siteniz güven veriyorsa ve ürünleriniz onun beğendiği ürünlerse zaten alım yapacaktır.