WhatsApp
Yükleniyor...

Adwords Reklamları

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz Adwords Reklamları

Adwords Reklamları

İnternet dünyasının en yaygın kullanılan siteleri; arama motorları olarak biliniyor. Yoğun kullanımı dikkate alındığında arama motorları; en verimli reklam alanları olarak göze çarpıyor. Google adwords danışmanlığı ile siteler reklamlarını daha geniş kitlelere ulaştırabiliyor ve internet aramalarında maksimum görüntülenme oranları yakalıyorlar. Kurumsal bir adwords reklam ajansı; klasik reklamcılık faaliyetlerine oranla daha etkin çözümler sağlıyor.

Neden Google AdWords?

Her Bütçeye Uygun; Google reklamlarında bütçenizi siz belirliyorsunuz. Günlük bazda harcama yaparak, ister 50 TL ister 5000 TL ile reklam verme hakkına sahip oluyorsunuz.

Tıklandıkça Ödeme; Reklamlarınız gösterimdeyken hiçbir ücret ödemeyin. Sadece ziyaretçiler reklamlarınıza tıkladığı zaman faturalandırılıyorsunuz.

İlgi Alanı ve Demografi; Reklamlarınızı kişi ya da kişilerin yaşlarına, cinsiyetlerine ve bunlara uygun ilgi alanlarına göre belirliyor ve bu sayede sadece potansiyel müşterilerinize reklam gösterirsiniz.

Zaman Kontrolü; Reklamlarınız istediğiniz gün ve saatlerde yayında kaldığı için boşa bütçe harcamıyor ve daha verimli müşteri deneyimi kazanıyorsunuz.

Lokasyon Hedefleme; Ürün veya hizmetlerinizi tanıtmak için ülke, bölge, şehir, ilçe hatta daha dar alanlar hedefleyerek en doğru müşteri kitlesine ulaşabiliyorsunuz.

Detaylı Raporlama; Reklam kampanyanızda tüm veriler raporlanabilir ve analiz edilebilir olduğundan bu sayede reklam ve pazarlama stratejilerinize kolayca yön verebiliyorsunuz.

Google`da Reklam Vermenin Yararları

Türkiye'de internet penetrasyonunun %47 lerde olduğu bilinmektedir. Ve her geçen gün artan bu oranla birlikte arama motoru kullanım oranıda doğrudan artmaktadır. Ülkemizde en çok kullanılan arama motoru olan Google'ın reklam programı Adwords ile birçok müşteriye bütçe sınırlaması olmadan İstanbul, İzmir, Ankara bölgeleri farketmeden dilediğiniz şekilde reklamlar verebilir ve müşteri kitlenizi büyütebilirsiniz.